Hapi Pożyczki – pożyczki online do 7500 zł

Marka która obecna jest na krajowym rynku pożyczkowym w zasadzie od niedawna. Pewnie wiedzą o tym co niektórzy że za marką tą stoi nie kto inny jak firma Provident, która właśnie pod tą nazwą udziela pożyczek całkowicie w wersji online. Oznacza że do uzyskania pożyczki w Hapi nie jest konieczne ani spotkanie w placówce ani spotkania z konsultantami u nas w domu. Wszystkie formalności związane z pożyczką załatwiane są w pełni drogą internetową.

Pożyczki przez internet do 7500 zł – to maksymalna kwota jaką na dzień dzisiejszy oferuje nam Hapi Pożyczki a minimalna kwota jaką możemy pożyczyć to 1500 zł. Pożyczki te nie są udzielane w opcji 30 czy 60-dniowej ponieważ minimalny okres spłaty może tu wynosić 3 miesiące a maksymalny nawet do 24 miesięcy. Wprowadzając kwotę pożyczki oraz okres spłaty, jeszcze przed złożeniem wniosku możemy poznać dokładny koszt pożyczki a więc jaka będzie jej rata oraz łączna kwota do spłaty.

Przyznam że jak na pożyczki pozabankowe Hapi Pożyczki posiada dosyć przystępne koszty pożyczek, choć jeżeli zależy nam na uzyskaniu jeszcze tańszych warunków spłaty to te znajdziemy w opcji przelew Providenta. Do uzyskania tej ostatniej będziemy musieli odbyć spotkanie z przedstawicielem firmy.

Jeśli jednak wolimy załatwić wszystko przez internet to Hapi będzie dla nas idealnym rozwiązaniem, tym bardziej że gotówkę na swoim koncie powinniśmy mieć jeszcze tego samego dnia. No chyba że wniosek będziemy wypełniać pod wieczór, wtedy gotówka najpewniej trafi do nas dnia następnego.

Dla kogo pożyczki w Hapi Pożyczki? – wymagania nie są zbyt duże ponieważ powinniśmy mieć ukończone 18 lat, posiadać dochód umożliwiający spłatę rat pożyczki oraz nie powinniśmy posiadać zadłużeń zarówno w rejestrach dłużników jak i bazie BIK. Jak w przypadku innych pożyczek internetowych, będzie nam również potrzebne konto osobiste oraz telefon komórkowy.

You may also like...

1 Response

  1. Ramzes pisze:

    Teraz z Hapi można uzyskać znacznie wyższe pożyczki, w przypadku których maksymalna wysokość wynosi 20 000 zł. Ponadto trzeba zauważyć, że koszty pożyczek w Hapi są stosunkowo niskie jak na pożyczki udzielane drogą pozabankową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *