Pożyczki pozabankowe na 24 miesiące

Dzisiaj zrobimy sobie mały przegląd pożyczek pozabankowych które dostępne są ze spłatą w ratach miesięcznych i mamy możliwość pożyczenia ich aż z 24-miesięcznym okresem spłaty. Jak pewnie wiecie, w ostatnim czasie przybyło nam firm które oferują pożyczki ratalne. Dlatego tym bardziej zachęcam do zapoznania się z dzisiejszym materiałem.

Pożyczka pozabankowa na 2 lata. Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu tego typu pożyczki, musimy sobie zdawać sprawę z tego że pożyczka pozabankowa z tak długim okresem spłaty, nie będzie niestety dla nas tania. Przy większych kwotach pożyczek jak i dłuższej spłacie, wzrastają znacznie koszty pożyczek co oznacza że niekiedy ich koszt może wynosić nawet drugie tyle co pożyczana kwota.

Pożyczki pozabankowe na 24 miesiące – pożyczka na 2 lata

1. PROVIDENT

Zacznę o tej najpopularniejszej firmy, choć musicie wiedzieć że jeszcze kilka lat temu firma Provident nie posiadała w ofercie pożyczek spłacanych w ratach miesięcznych. Dostępne były wyłącznie raty tygodniowe a maksymalnym okresem spłaty było 90 tygodni. Na szczęście obecna oferta firmy jest znacznie bardziej elastyczna pod katem spłaty i mamy możliwość rozłożenia rat pożyczki na raty miesięczne. W chwili obecnej kwoty dostępnych pożyczek to nawet do 15 000 zł a okres spłaty wynosi od 3 do 24 miesięcy.

2. HAPI POŻYCZKI

Firma która jakby wyrosła pod skrzydłami Providenta i oferuje pożyczki dostępne całkowicie przez internet. Oznacza to że do uzyskania potrzebnej gotówki nie będziecie musieli spotykać się z pracownikami czy konsultantami firmy a gotówkę otrzymacie prosto na swoje konto bankowe. Podobnie jak oferta firmy Provident, skierowana ona jest do wszystkich osób które mają ukończone 18 lat i posiadają stałe miesięczne dochody. Tu pożyczycie od 1500 zł do 7500 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy.

3. RATKA.PL

Obok oferty Providenta jest to jedna z najtańszych dostępnych ofert pożyczek na krajowym rynku pozabankowym. W Ratce znajdziemy jednak znaczne niższe kwoty pożyczek niż w opisywanych wcześniej firmach, ale również z możliwością spłaty w 24 miesięcznych ratach. Kwoty dostępnych pożyczek to od 1000 zł do 3400 zł i taką gotówkę możemy pożyczyć na wybrany okres od 6 do 24 miesięcy. Propozycja pożyczek skierowana jest do osób mających ukończone 21 lat, posiadających miesięczny dochód i brak zadłużeń w rejestrach dłużników oraz bazach BIG.

4. ZAPLO

Kolejna z ofert firm które oferują wysokie kwoty pożyczek, z równie długim okresem spłaty. Pożyczki pozabankowe na 24 miesiące oferuje również firma Zaplo. Jest ona jakby bliźniaczą marką Vivusa oferuje pożyczki długoterminowe z ratami miesięcznymi. Kwoty dostępnych pożyczek sięgać mogą od 1000 zł do 10 000 zł a czas spłaty możemy rozłożyć w zależności od swoich potrzeb od 3 do 24 miesięcy. Z pożyczek Zaplo mogą skorzystać osoby od 20 roku życia, posiadające dochody oraz brak zadłużeń zarówno w rejestrach dłużników jak i bazach BIK oraz potrzebujące ekspresowo szybkiej gotówki. Pożyczki w Zaplo są przyznawane i przelewane błyskawicznie na konto pożyczkobiorcy.

5. INCREDIT

Podobnie jak w Zaplo, tak również w Incredit potrzebną pożyczkę możemy mieć bardzo szybko. Wszystkie formalności związane z pozyskaniem pożyczki, załatwiane są drogą internetową a czas oczekiwania na pożyczkę może zamknąć się w czasie nawet kilkunastu minut. Oferta Incredit to pożyczki ratalne od 1000 do 10 000 zł z okresem spłaty od 1 do 24 miesięcy. Pożyczka dostępna jest dla osób od 20 lat, nie posiadających zadłużeń w rejestrach dłużników.

6. POŻYCZKA OK

Firma w której poza opisywanym dzisiaj 24-miesięcznym okresem spłaty znajdziemy również pożyczki z maksymalną spłatą w 30 miesięcznych ratach. Kwoty dostępnych pożyczek to od 1500 zł do 5000 zł a mogą o nie starać się osoby mające ukończone przynajmniej 25 lat, posiadające stałe źródło dochodu oraz nie mające negatywnej historii kredytowej w BIG InfoMonitor, KRD, ERIF czy BIK S.A.

7. FERRATUM

Pożyczki pozabankowe na 24 miesiące otrzymamy również w firmie Ferratum znanej z takich marek jak Ekspres Kasa czy Kasa TAK. Pod marką Ferratum udzielane są wyłącznie pożyczki ratalne których okres spłaty może wynosić od 6 do 24 miesięcy. Kwoty dostępnych pożyczek w firmie to od 1000 zł do 5000 zł a dostępne są one dla osób od 21 roku życia które nie posiadają negatywnych wpisów w bazach KRD.

8. SZALONA POŻYCZKA

Na sam koniec może nie typowa firma pożyczkowa, ale firma z której pomocą mamy szanse na uzyskanie korzystnej oferty pożyczki ratalnej. Szalona Pożyczka współpracuje z wieloma sprawdzonymi firmami działającymi na krajowym rynku pozabankowym, dzięki czemu może nam znaleźć najkorzystniejszą ofertę pożyczki lub dopasowanego do naszego profilu. Dotyczy to szczególnie sytuacji kiedy nie możemy uzyskać pożyczki z powodu negatywnego BIK, niskiej zdolności kredytowej czy młodego wieku.

You may also like...

5 komentarzy

 1. Maksio pisze:

  Ostatnio co raz więcej pojawia się firm które wprowadzają oferty pożyczek ratalnych z miesięczna ratą więc jest z czego wybierać. Najtańszą pożyczkę ma chyba teraz Solven cz Wonga, no ale u ich nie ma tak długiego okresu spłaty a 12 i 18 miesięcy.

 2. Beti pisze:

  Faktycznie, kiedyś był z tym problem bo jak ktoś chciał pożyczkę pozabankową to do wyboru był albo Bocian albo Provident. A teraz do wyboru do koloru, szereg firm i koszty tez jakby zmalały. Porównajcie takie koszty pożyczki domowej w Providencie do kosztów pożyczki takiej Wongi, Ratki czy Zaplo. Koszty pożyczek pozabankowych zmalały bo jest większa konkurencja na tym rynku pożyczek. Więc chyba dobrze, każdy ma wybór i może wybrać taką ofertę pożyczki na 24 miesiąca czy na 2 lata jaka najbardziej mu pasuje.

 3. Róża pisze:

  Pożyczka na 2 lata to już lepiej sięgać po nią w banku. W firmach pozabankowych będzie ona droga w spłacie i trochę będzie ona nas kosztować. Z taką nie dużą pożyczką rzędu 2-3k nie powinniśmy mieć problemu aby dostać ją drogą bankową. No chyba że ktoś ma faktycznie trudną historię kredytową czy jakieś zadłużenia to wtedy może mieć problem z jej dostaniem. Banki widzą że co raz mniej ludzi sięga po kredyty, więc nie mają już takich wysokich wymagań jak jeszcze kiedyś.

 4. Marian Szpada pisze:

  Jest już dużo takich firm które mogą nam pożyczyć pieniądze na taki dłuższy okres czasu jak 24 miesiące. To na pewno spore udogodnienie, tym bardziej jeśli nie jesteśmy osobą która mogłaby sobie pozwolić na spłacenie pożyczki za jednym razem jak chwilówkę w 30 dni.

 5. Genio Kalisz pisze:

  Takie 2-letnie pożyczki najlepiej sprawdzić sobie za pomocą kalkulatorów, które są zamieszczone na stronach firm. Dzięki nim możemy sobie obliczyć koszt pożyczek w kilku różnych firmach, a następnie wybrać taką pożyczkę, która będzie miała najtańsze raty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *