Pożyczki pozabankowe z największą przyznawalnością

Wbrew pozorom, nie wszystkie pożyczki pozabankowe są łatwo dostępne jeżeli bank odrzucił nasz wniosek o kredyt w banku. Firmy pożyczkowe stosują różne stopnie weryfikacji i uzależniają przyznanie pożyczki od wielu czynników, począwszy od wieku osoby wnioskującej o pożyczkę, jej statusu majątkowego, przez zdolność kredytową aż po historię kredytową. Podobno niektóre firmy posiadają aż 100 czynników wpływających na decyzję o przyznaniu pożyczki.

W których firmach pożyczkowych będziemy mieli największe szanse otrzymania pożyczki, gdy bank nie udzielił nam kredytu? Takie firmy postaram się przedstawić w dzisiejszym artykule, bazując głównie na opiniach dostępnych na internetowych forach, blogach czy rankingach.

Pożyczki pozabankowe z największą przyznawalnością i akceptacją wniosków

Oczywiście musimy zdawać sobie sprawę z tego, że każda firma podchodzi do potencjalnego klienta na swój sposób. Każda ma inne metody weryfikacji, inaczej ocenia klienta i o ile dla jednej największym kryterium przyznania pożyczki może być historia w BIK, to dla innej będzie to obecna zdolność kredytowa. Decyzja o przyznaniu pożyczki uzależniona jest głównie od naszej kondycji, zarówno finansowej jak i tego, jak wyglądała ona w przeszłości.


INCREDIT – firma obecna na rynku pożyczek pozabankowych od dosyć dawna. W ofercie firmy znajdują się pożyczki pozabankowe w wysokości do 10 000 zł z okresem spłaty do 12 miesięcy. Główne kryterium jakie stosuje firma to ukończone 20 lat, brak zadłużeń widocznych z poziomu rejestrów dłużników oraz posiadanie aktywnego rachunku bankowego. Wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki odbywają się bardzo sprawnie a pożyczka na naszym koncie może wylądować jeszcze tego samego dnia, w którym składaliśmy wniosek o pożyczkę.


ZAPLO – jeden z naszych faworytów, który posiada dosyć ciekawe warunki a bardzo często wzbogaca swoją ofertę o dodatkowe promocje skierowane w stronę swoich klientów. W Zaplo również znajdziecie pożyczki gotówkowe w wysokości do 10 000 zł, jednak okres spłaty mamy tu bardziej elastyczny. Możemy wybrać zarówno krótki okres spłaty np. kilka miesięcznych rat, jak również znacznie dłuższy okres sięgający nawet do 36 miesięcy. Warunkiem uzyskania pożyczki jest posiadanie ukończonych 20 lat, pozytywna historia kredytowa w bazach dłużników oraz BIK. Do uzyskania pożyczki nie jest konieczne przedstawienie zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu.


PROVIDENT – tej firmy chyba szerzej nie trzeba przedstawiać. Pożyczka w Providencie również nie jest pożyczką trudno dostępną, pod warunkiem że nie mówimy o pożyczce samoobsługowej dostępnej przez internet. Przy tej konieczne jest spełnienie dodatkowych warunków jak np. pozytywna historia w BIK. Firma oferuje pożyczki gotówkowe w wysokości nawet do 15 000 zł , z okresem spłaty pożyczki od 500 do 15 000 zł. Szansę na uzyskanie pożyczki będą miały osoby posiadające ukończone 18 lat, również osoby z niską zdolnością czy posiadające nie duże zadłużenia.


RAPIDA MONEY – bardzo dobra propozycja dla osób poszukujących większej pożyczki pozabankowej, ale które jednocześnie nie chcą się narażać na zbyt duże koszta pożyczki. Za pośrednictwem firmy jest możliwość uzyskania nawet do 25 000 zł, z okresem spłaty pożyczki od 12 do 48 miesięcy. Niezbędnym warunkiem uzyskania pożyczki jest posiadanie osoby, która będzie dodatkowym gwarantem pożyczki a więc zapewni ciągłość spłaty pożyczki w przypadku trudności ze spłatą przez głównego pożyczkobiorcę. Propozycja Rapida Money jest więc bez wątpienia dobrą propozycją dla osób posiadających zadłużenia w bazach BIK, komornicze czy w w bazach dłużników.


FERRATUM – kolejna propozycja pożyczki pozabankowej z największą przyznawalnością to oferta Ferratum. W ofercie firmy znajdziemy pożyczki długoterminowe od 100 do 10 000 zł. Spłatę pożyczki możemy dostosować do swoich potrzeb i możliwości, wskazując okres spłaty od 3 do 24 miesięcy. Główny warunek uzyskania pożyczki ratalnej w Ferratum to ukończone 20 lat i brak odnotowanych zadłużeń w bazach dłużników. Firma umożliwia również uzyskanie darmowej chwilówki do 1500 zł z 30 dniowym okresem spłaty.

You may also like...

6 komentarzy

 1. Baranowski pisze:

  Wiem że Vivus bez problemu udziela swoich chwilówek, więc przypuszczam że w Zaplo również nie trudno o pożyczkę ratalną, bo to również ta sama firma, tylko że pod inną marką. No tyle że nie można mieć negatywnej historii kredytowej w BIK, bo to przekreśla automatycznie uzyskanie pożyczki.

 2. Majkowski pisze:

  Faktycznie w Zaplo bez większych przeszkód można uzyskać pożyczkę i to im się chwali, bo w większości firmach mają wymagania niemal takie samej jak w bankach. U nich do tego nie wymagają zaświadczeń o dochodach więc jeżeli komuś zależy nam szybkiej pożyczce to zdecydowanie u nich warto złożyć wniosek o pożyczkę.

 3. Myśliciel pisze:

  Ja brałem pożyczkę tylko w Providencie i wiem że tą domową można w zasadzie dostać bez większych przeszkód. Problem jedynie w tym, że jest ona droga w spłacie i obarczona wysokimi kosztami. Jeśli pożyczymy przykładowo 1000 zł to niemal drugie tyle trzeba u nich oddać.

 4. Mirek Paźdźioch pisze:

  Niektóre firmy faktycznie dziwnie się zachowują. Mają reklamy gdzie popadnie ale dostać u nich pożyczkę graniczy z cudem np. w takim Monedo. Zresztą to nie jedyna firma w której trudno o pożyczkę, wymieniłbym jeszcze przynajmniej kilka takich firm pożyczkowych.

 5. Fredzio pisze:

  Są pożyczki któe nie tak trudno dostać. Tak na prawdę dużo zależy jednak od osoby która o taką pożyczkę składa wniosek. Jeśli nie posiada ona zadłużeń, nie wpisów w KRD czy Erif, a do tego ma przynajmniej najniższą zdolność to powinna kredyt czy pożyczkę uzyskać.

 6. Macios pisze:

  Jak ktoś w banku nie dostał kredytu to ja mogę polecić Zaplo. U nich akurat dostałem pożyczkę i nie robili mi większych problemów z jakimiś dodatkowymi formalności typu jakieś zaświadczenia czy dokumenty. Oni akurat się w to nie bawią i dobrze 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.