Internetowa Pożyczka Providenta

Przyznać trzeba, że w ostatnich latach firma Provident wprowadziła szereg udogodnień i nowości w swoich szeregach. Choć do tej pory aby uzyskać pożyczkę w tej firmie nie mogło się obejść bez spotkania z pracownikiem firmy w celu dopięcia formalności. Obecnie dzięki nowej opcji o nazwie Pożyczka Samoobsługowa, możemy pożyczkę uzyskać całkowicie zdanie internetowo i bez konieczności odbywania jakichkolwiek spotkań.

Od razu na wstępie zaznaczyć muszę, że opcja samoobsługowa jest troszkę jakby okrojona ponieważ nie obejmuje maksymalnych kwot pożyczek dostępnych w Providencie. W przypadku pożyczek internetowych pożyczymy nie więcej jak 7500 zł. Ale za to z dowolnym okresem spłaty który może wynosić od 3 do 24 miesięcy. Z dokładnymi kosztami pożyczki możemy zapoznać się jeszcze przed złożeniem wniosku. Ponieważ za pomocą nowego kalkulatora jeśli wskażemy kwotę pożyczki jaką chcemy uzyskać oraz okres spłaty, pojawi nam się automatycznie wysokość raty miesięcznej oraz całkowita kwota jaką będziemy mieli do spłaty.

Co będzie nam potrzebne do uzyskania internetowej pożyczki w Providencie? Na pewno przyda nam się dowód osobisty oraz ukończone 18 lat. Dobrze byśmy mogli również dostarczyć zaświadczenie o dochodach w postaci samego wyciągu z konta w wersji elektronicznej. Taki dokument możemy pobrać sami logując się na nasze konto osobiste. Ponadto dobrze byłoby byśmy nie posiadali żadnych zadłużeń. Bynajmniej takich, o których informacja odnotowana byłaby w rejestrach dłużników czy bazach BIK.

Jeśli proces o składanie wniosku o pożyczkę przebiegnie poprawnie i zostanie zaakceptowany, to szanse na uzyskanie pożyczki na konto bankowe, mamy jeszcze tego samego dnia.

You may also like...

3 komentarze

  1. Papa Fred pisze:

    To jest całkiem dobra oferta jeśli wziąć pod uwagę to że jest to pożyczka pozabankowa. Niestety nie jest dostępna dla wszystkich, ponieważ wg. moich informacji firma udziela jej specjalnym klientom. A więc takim który mają w porządku historię kredytową, bez zadłużeń w bazach, czysty BIK itp. Zdolność kredytowa również musi się zgadzać i nie ma tu żadnych odstępstw od tego, co najwyżej w innej sytuacji mogą zaproponować pożyczkę domową.

  2. Szymon Zyskowny pisze:

    To na pewno dobra propozycja bo nie jest droga w spłacie, no ale nie łatwo ją dostać jak się dowiedziałem. Przy tej internetowej pożyczce, Provident sprawdza niemal wszystko, dochody, wszystkie bazy łącznie z BIK i rejestrami dłużników i pewnie jeszcze szereg innych rzeczy. Tylko jeśli mamy dobrą historię kredytową i zdolność to uzyskamy taką internetową pożyczkę od nich.

  3. Rufcio pisze:

    Firma Provident na poważnie weszła w rynek pożyczek pozabankowych i obecnie może zaproponować na prawdę korzystne warunki. Ich pożyczki już nie są drogie jak kiedyś, no i można je spłacać w ratach miesięcznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *