Pożyczka Online 15 000 zł na 36 miesięcy

Jeśli mielibyśmy polecić komuś kilka firm pożyczkowych, w momencie odrzucenia wniosku o kredyt w banku, to na pewno wśród takich firm znalazłoby się Zaplo. Firma z powodzeniem udziela pożyczek ratalnych całkowicie przez internet już od kilku dobrych lat, a ostatnio w ofercie firmy znalazła się pożyczka online do 15 000 zł.

Czym takim charakteryzują się pożyczki Zaplo, że warto z nich skorzystać? Przede wszystkim łatwo będzie nam ją uzyskać, jeśli z jakiegoś powodu nie udało nam się uzyskać pożyczki za pośrednictwem banku. Ponadto pożyczka firmy Zaplo jest dostępna całkowicie przez internet i może zasilić nasze konto nawet w ciągu kilku czy kilkunastu minut od akceptacji naszego wniosku. Dzięki temu możemy otrzymać potrzebne pieniądze nawet w ciągu godziny od momentu złożenia wniosku.

Pożyczka online do 15 000 zł w Zaplo

Nowością w ofercie firmy Zaplo jest zwiększenie kwoty pożyczek do 15 000 zł. Taką pożyczkę uzyskamy całkowicie przez internet i bez wychodzenia z domu. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do tego że tak dużą pożyczkę otrzymamy przez internet, wspomnieć trzeba o tym że firma nie posiada placówek stacjonarnych, więc praktycznie nie ma możliwości obsługi klientów w placówkach.

Jaki jest koszt pożyczek w Zaplo? Nie jest to może najtańsza oferta, jaką znajdziemy spośród firm udzielających pożyczki pozabankowe, ale na pewno jedna z najbardziej godnych polecenia. Sam koszt pożyczki w Zaplo w bardzo łatwy sposób zweryfikujemy za pośrednictwem strony internetowej. Znajduje się na niej kalkulator, gdzie poza wprowadzeniem kwoty pożyczki, wskazujemy również miesięczną wysokość raty pożyczki, jaką chcielibyśmy spłacać. W efekcie otrzymamy łączny koszt pożyczki i całkowitą kwotę jaką będziemy mieli do spłaty. Maksymalny okres spłaty pożyczki online w firmie wynosi 36 miesięcy.

Jak dostać pożyczkę w Zaplo? Większe kwoty pożyczek jak choćby maksymalny limit w Zaplo wynoszący 15 000 zł będzie dostępny wyłącznie dla tych osób, które posiadają dobrą zdolność i historię kredytową. Ogólnie aby uzyskać pożyczkę ratalną w firmie, należy posiadać ukończone 21 lat i stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski. Nie możemy przy tym być osobą zadłużoną, która posiadałaby jakiekolwiek opóźnienia w spłacie innych zobowiązań finansowych, w tym również kredytów bankowych.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *