Pożyczki Pozabankowe najłatwiej dostępne

Pożyczki udzielane drogą pozabankową zawsze były dostępne na wyciągniecie ręki, mam na myśli tutaj konkretnie fakt iż zawsze były dużo łatwiej dostępne od tradycyjnych kredytów gotówkowych w banku. Można by powiedzieć że wraz z zastosowaniem przy udzielaniu pożyczek internetu, dostępność pożyczek jeszcze bardziej stała się ułatwiona. Jak się jednak okazuje, nie we wszystkich przypadkach.. dlatego dzisiaj skupiamy się na pożyczkach najłatwiej dostępnych, szczególnie w sytuacji jeśli z różnych powodów nie możesz uzyskać kredytu w banku.

Co najczęściej stoi na przeszkodzie w drodze do uzyskania kredytu – dla niektórych osób będzie to nie najlepsza historia kredytowa w BIK, dla innych zbyt niskie dochody a jeszcze u innych będą to inne powody. Dzisiaj skupiłem się na 5 wybranych firmach, w których uzyskanie pożyczki będzie łatwiejsze niż w banku z konkretnego powodu..

Pożyczki Pozabankowe najłatwiej dostępne przez internet

1. FERRATUM
Jeśli masz problem z powodu: nie najlepszej historii kredytowej w BIK, niskich dochodów

Na dobry początek Ferratum który udziela pożyczek długoterminowych do 5000 zł z możliwością spłaty w ratach miesięcznych. Wszystkie formalności, podobnie zresztą jak w przypadku większości wymienionych tu dzisiaj firm, mamy możliwość załatwienia zdalnie a więc w pełni przy wykorzystaniu internetu. Pożyczki Ferratum dostępne są dla osób które ukończyły przynajmniej 20 lat oraz nie są osobami zadłużonymi w Krajowym Rejestrze Długów. Do uzyskania pożyczki za pośrednictwem Ferratum nie są wymagane żadne dodatkowe zaświadczenia o dochodach.

2. ZAPLO
Jeśli masz problem z powodu: niskich dochodów

Zaplo to idealna opcja jeśli szukasz szybkiej pożyczki, ponieważ jeśli będziesz miał szczęście to potrzebną gotówkę na swoim koncie będziesz miał nawet w ciągu kilkunastu minut od chwili złożenia wniosku o pożyczkę. Aby jednak uzyskać pożyczkę w Zaplo musisz mieć nie tylko ukończone przynajmniej 20 lat ale również nie możesz posiadać zadłużeń zarówno w bazach dłużników jak również w bazach BIK. Na dzień dzisiejszy firma umożliwia uzyskanie nawet do 10 000 zł z okresem spłaty mogącym sięgać nawet do 24 miesięcznych rat.

3. PROVIDENT
Jeśli masz problem z powodu: nie najlepszej historii kredytowej w BIK, niskich dochodów, niskiego wieku (18 lat)

Provident zawsze był tą firmą do której w pierwszej kolejności ustawiano się gdy nie można było uzyskać pożyczki drogą bankową. Dzisiaj ta sytuacja nieco uległa zmianie, ponieważ mamy dużo większy wybór na rynku pożyczkowym ale pożyczki Providenta nadal są często wybierane przez osoby mające problem z uzyskaniem kredytu. Aby uzyskać pożyczkę w Providencie wystarczy że mamy ukończone 18 lat i posiadamy już miesięczne dochody które umożliwiają spłatę raty pożyczki. Obecnie firma umożliwia uzyskanie pożyczek do 15 000 zł z 24 miesięcznym okresem spłaty pożyczki.

4. HAPI POŻYCZKI
Jeśli masz problem z powodu: niskich dochodów, niskiego wieku (18 lat)

Łatwo dostępna będzie również oferta Hapi Pożyczki, szczególnie dla osób młodych które dopiero ukończyły 18 czy 19 lat a nie zdążyły sobie narobić jeszcze zadłużeń w bazach dłużników czy w bazie BIK. Hapi umożliwia uzyskanie pożyczki całkowicie przez internet a maksymalną kwotą pożyczek jest 7500 zł, z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy.

5. RAPIDA MONEY
Jeśli masz problem z powodu: nie najlepszej historii kredytowej w BIK, zadłużeń w bazach dłużników, zajęcia komorniczego

Przy Rapida Money muszę zaznaczyć że w zasadzie ich oferta pożyczek wcale nie jest tak łatwo dostępna jak by się mogło wydawać. Owszem, jest to pożyczka dostępna dla osób znajdujących się w różnych trudnych sytuacjach. Mowa o zadłużeniach w BIK, wpisach w bazach dłużników czy zajęciach komorniczych. W każdej takiej sytuacji mamy możliwość uzyskania pożyczki od firmy Rapida. Jednak aby spełnić wymagania firmy na drodze uzyskania pożyczki potrzebny jest tzw. gwarant. Mowa tu o osobie która będzie spełniała zadanie podobne do żyranta pożyczki. W przypadku nie terminowej spłaty pożyczki, przejmie ona na siebie spłatę rat pożyczki.

You may also like...

5 komentarzy

 1. Maszkaron pisze:

  Moim zdaniem Incredit a tej firmie akurat zabrakło w tym zestawieniu. Mają pożyczki do 10 000 zł, nie sprawdzają BIK i formalności ograniczone są do prawdziwego minimum. Jeśli komuś zależy na szybkiej pożyczce to oferta powinna spełnić jego oczekiwania. Koszty w zasadzie zbliżone jak u większości podobnych firm udzielających pożyczki przez internet.

 2. Freedy K pisze:

  Chyba w Zaplo nie ma większych problemów z dostaniem pożyczki, bynajmniej jeśli nie mamy narobione sobie jakichś większych zadłużeń w bazach. Jeśli chodzi o zdolność to u nich przejdzie nawet najniższy dochód, ważne żeby mieć stały dochód który umożliwia spłatę rat pożyczki.

 3. Pajda Chleba pisze:

  Tak masz rację @Fred, u mnie też Zaplo się sprawdziło, dostałem u nich pożyczkę bez większych problemów. Można by powiedzieć że szybko, łatwo i przyjemne ale nie do końca tanio. Bo jednak są firmy w których dostaniemy taniej pożyczkę niż u nich.

 4. Misio Finansowy pisze:

  Z tych firm które dają łatwo pożyczki ratalne to wymieniłbym Ferratum i Zaplo. U nich nie ma większego problemu żeby dostać pożyczki na raty przez internet, no chyba że mamy jakieś zadłużenia, o których informacja jest niemal wszędzie. Wtedy faktycznie może być problem z pożyczką.

 5. PacMan pisze:

  Chyba nadal Zaplo pozostaje najłatwiej dostępną pożyczką spośród pożyczek ratalnych. Myślę że w Providencie również nie powinno być przeszkód z uzyskaniem pożyczki, tym bardziej że obecnie również bez większego problemu uzyskamy ją przez internet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *