Rapida Money

Rapida Money
3.9 (77.78%) 9 votes

Dzisiaj firma która robi co raz więcej szumu na rynku pożyczek pozabankowych – Rapida Money. Oferta skierowana do osób zadłużonych, potrzebujących pożyczki na spłatę zobowiązań w postaci zaległych rachunków, faktur, rat kredytów czy innych zobowiązań finansowych.

Pożyczki z zadłużeniem do 25 000 zł

Rapida Money to całkowicie nowa oferta na krajowym rynku, ale mająca znacznie większe korzenie ponieważ firm rozpoczęła swoją działalność w Wielkiej Brytanii już w 2005 rok. Można więc powiedzieć że firma działa już na rynku pożyczkowym od kilkunastu lat. Do tej pory udzieliła ogromną ilość pożyczek na łączną kwotę 5 bilionów złotych, aż 230 tysiącom klientów. Oferta firmy wyróżnia się na tle innych firm udzielających pożyczek pozabankowych. Kieruje swoją ofertę również do osób zadłużonych w bazach BIK, rejestrach dłużników czy osób posiadających inne zadłużenia.

Rapida Money pożyczka dla zadłużonych

Polska oferta Rapida Money
Oferta na rynek polski to kredyty pozabankowe nawet do 25 000 zł z okresem spłaty w ratach miesięcznych na 12, 24, 36 lub 48 miesięcy. Wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki odbywają się za pośrednictwem internetu oraz rozmów telefonicznych. To co odróżnia ofertę Rapida Money to innych ofert pożyczkowych to konieczność posiadania żyranta lub gwaranta. Takiej osoby która będzie dodatkowym zabezpieczeniem pożyczki, w sytuacji gdyby nasza sytuacja się pogorszyła i nie będziemy mogli terminowo regulować swoich zobowiązań finansowych wobec firmy Rapid Money.

Jakie są główne warunki uzyskania pożyczki w Rapida Money?
– pożyczkobiorcą może zostać osoba w wieku od 18 do 75 lat
– pożyczkobiorca może posiadać negatywną historię kredytową, zadłużenie czy zajęcia komornicze ale nie może być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej
– pożyczkobiorca musi wykazać zdolność do pokrycia miesięcznej raty pożyczki
– posiadanie gwaranta czyli osoby która również będzie odpowiedzialna za spłatę pożyczki, w sytuacji gdy pożyczkobiorca nie będzie regulował w ustalonym terminie rat pożyczki
– gwarant musi być osobą stabilną finansowo i nie mającą w przeszłości problemów ze spłatą zobowiązań

Pożyczka nawet w 48 godzin. Dzięki temu że wszystkie formalności załatwiane są drogą telefoniczną oraz internetową, pożyczka może zostać wypłacona nawet w ciągu 48 godzin od złożenia wniosku o pożyczkę. Warto przy okazji wspomnieć o tym, że pieniądze nie są wypłacane na konto pożyczkobiorcy. Trafiają one na rachunek bankowych osoby będącej gwarantem pożyczki. Jak podkreśla firma, taka operacja ma na celu zapobieżenia oszustwu i upewnienia się, że jest gwarant jest świadomy swoich obowiązków. W następnym kroku gwarant przekazuje pożyczkobiorcy pieniądze za pośrednictwem przelewu bankowego, czeku lub gotówki.

You may also like...

5 komentarzy

 1. Filip napisał(a):

  Czy ktoś miał okazję pożyczać już pieniądze przez tą firmę. Niby podobnie jak Provident i Wonga wywodzi się z Anglii, więc niby firma powinna być sprawdzona. Jestem jednak ciekaw jak to w rzeczywistości się przekłada, bo jednak kwoty pożyczek mają wysokie.. Żadnych przedpłat, opłat przygotowawczych przed udzieleniem pożyczki? A jak umowa, nie ma żadnych haczyków?

 2. Renata Grabik napisał(a):

  Jestem zainteresowana państwa pozyczka

  • pozabanki napisał(a):

   Pierwszym krokiem w celu uzyskania pożyczki jest złożenie wstępnego wniosku o pożyczkę. Można to zrobić drogą internetową, korzystając z powyżej zamieszczonego linka.

 3. Rocker69 napisał(a):

  Jak na pożyczki pozabankowe to te koszty nie są wygórowane, tym bardziej jeśli weźmiemy spłatę nie dłuższa jak 24 miesiące. Problemem może być jednak znalezienie takiego gwaranta z dobrą zdolnością i historią kredytową, a do tego jeszcze posiadającego nieruchomość. Jednak chyba warto się rozejrzeć w poszukiwaniu takiej osoby niż przepłacać za wzięcie dużej pożyczki pozabankowej w innych firmach, szczególnie tych na literkę P.

  Faktycznie do uzyskania pożyczki nie jest wymagana jakakolwiek historia kredytowa, a więc przyjmowane są osoby zarówno z zadłużeniem BIK czy zadłużeniami w bazach dłużników. Co ciekawe akceptacja wniosków o pożyczkę dotyczy również osób z zajęciem komorniczym. Znacznie większe wymagania kierowane są w stronę gwaranta pożyczki.

 4. GT-R napisał(a):

  Dobre w przypadku tej oferty jest to że faktycznie osoby zadłużone mogą z niej korzystać, a więc zarówno w negatywnym bik, opóźnienia w bazach dłużników czy z komornikiem na karku. Tylko tak na dobrą sprawę, mając tą osobę z dobrą historię kredytową i zdolnością, moglibyśmy poprosić go o wzięcie na siebie kredytu gotówkowego w banku. Taka opcja byłaby tańsza. Tylko że w takim przypadku obowiązek spłaty kredytu przypada tylko na jedną osobę a nie na dwie..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *